FA    [EN]
  
 
 
برگزاری نمایشگاه عکس و فیلم
 • 1399/3/11 يكشنبه برگزاری نمایشگاه عکس و فیلم
  احتراماً، به استحضار می رساند با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت اضطراری پیش آمده وبا امید گذر از این ایام ، قصد داریم با هدف تولید محتوا پیرامون موضوع مقابله با کرونا با تمرکز بر آگاهی بخشی مؤثر و ایجاد شور ونشاط اجتماعی در جامعه دانشجویان عزیز تجربه های خود در رابطه با این موضوع را به اشتراک بگذاریم ./ جهت اطلاعات بیشتر بر روی عنوان خبر کلیک کنید
اعطای تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در خصوص ادامه تحصیل بدون آزمون دانش‌آموختگان برتر در دورة دکتری تخصصی دانشگاه‌ها (جایزة شهید احدی)
شرکت در نظرسنجی
 • 1399/2/8 دوشنبه شرکت در نظرسنجی
  ​از عموم دانشجویان گرامی تقاضا داریم با تکمیل پرسشنامه ارزشیابی کلاسهای الکترونیکی بعد از اتمام هر کلاس در بازه زمانی 8 الی 18 اردیبهشت ماه 99، دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه را در بهبود کیفیت برگزاری این کلاسها یاری دهید. لازم به ذکر است اطلاعات وارد شده در پرسشنامه مذکور در اختیار دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استان قرار میگیرد و هیچگونه اطلاعات شخصی از شما خواسته نخواهد شد.برای ورود به پرسشنامه ارزشیابی بر روی خبر کلیک کنید.
خدمات غیرحضوری دانشگاه پیام نور برای پیشگیری از بیماری کرونا
 • 1398/12/7 چهارشنبه خدمات غیرحضوری دانشگاه پیام نور برای پیشگیری از بیماری کرونا
  دکتر محمد علی کریمی گفت: دانشگاه پیام نور در راستای توصیه مراجع بهداشتی و درمانی و با هدف کاهش ضرورت مراجعه دانشجویان به دانشگاه شرایطی ایجاد کرده تا حضور دانشجو در مراکز این دانشگاهی به حداقل رسانده شود که از جمله این موارد می‌توان به اعلام نتایج آزمون‌ها، برنامه‌های کلاسی، ارتباط با استادان، کارمندان و مدیران در سامانه «پیام من» ( که لینک آن در سامانه http://apps.pnu.ac.ir موجود است)، اشاره کرد.
دوره آموزشی آنلاین مقابله با ویروس کرونا
قوانینی که برای پیشگیری از ویروس کرونا در دانشگاه وضع شده است
تعطیلی کلاسها تا اخر هفته جاری
 • 1398/12/4 يكشنبه تعطیلی کلاسها تا اخر هفته جاری
  سلام . بر اساس اطلاعیه شماره یک ستاد پیشگیری از کرونا از طرف استانداری ،کلیه کلاسهای آموزشی و کارگاهها و کلیه جلسات دانشجویی تا آخر هفته جاری تعطیل است.
برگزاری انتخابات انجمن روانشناسی
ثبت دو اختراع ارزشمند توسط دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز یزد
کسب مقام قهرمانی دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز یزد در مسابقات تیروکمان
برگزاری مراسم های مختلف در ایام ا... دهه فجر در پیام نور مرکز یزد
 • 1398/11/26 شنبه برگزاری مراسم های مختلف در ایام ا... دهه فجر در پیام نور مرکز یزد
  به مناسبت ایام ا... دهه فجرانقلاب اسلامی ایران و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب دانشگاه پیام نور مرکز یزد شاهد برگزاری مراسم های مختلف فرهنگی و هنری در این ایام بود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه : به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به همت امور فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه مراسم های مختلفی در این ایام در دانشگاه پیام نور مرکز یزد برگزار شد.
برگزاری نمایشگاه کتاب در ایام ا... دهه فجر در پیام نور مرکز یزد
 • 1398/11/23 چهارشنبه برگزاری نمایشگاه کتاب در ایام ا... دهه فجر در پیام نور مرکز یزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه : به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به همت امور فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد نمایشگاه بزرگ کتاب در سالن همکف ساختمان علوم انسانی مرکز یزد واقع در سایت ولایت برگزار شد. در این نمایشگاه انواع کتب درسی ،تاریخی، مذهبی ، داستانی ، شعر و ادبیات ، رمان ، کودک و دیگر کتب گوناگون و متنوع ارائه شده است . گفتنی است زمان بازدید از این نمایشگاه هر روز از ساعت 8 صبح لغایت 15 بوده و کلیه ی کتاب ها با تخفیف 50 به فروش می رسد.
قابل توجه دانشجویان متقاضی وام دانشجویی
 • 1398/11/16 چهارشنبه قابل توجه دانشجویان متقاضی وام دانشجویی
  با توجه به بازگشایی سامانه ثبت وام دانشجویی صندوق رفاه و وام بنیاد علوی نسبت به تکمیل مدارک جهت متقاضیان جدید و ثبت درخواست وام در پورتال صندوق رفاه برای کسانی که مدارک را قبلا ارائه کرده اند، لازم به ذکر است با توجه به محدود بودن اعتبار دریافتی بر اساس اولویت وام تخصیص می‌یابد.
برگزاری ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران
برگزاری ششمین جلسه ی شورای فرهنگی دانشگاه پیام نورمرکزیزد در سال 98
زمان ثبت نام و انتخاب واحد ترم جاری
 • 1398/11/1 سه‌شنبه زمان ثبت نام و انتخاب واحد ترم جاری
  به دليل تاخير در برگزاري برخي امتحانات, زمان ثبت نام و انتخاب واحد در نيمسال دوم 99-98 از تاريخ 05/ 11/ 98 الي 11/ 11 /98 در سامانه گلستان اعلام مي شود
اعلام زمان جدید امتحانات لغو شده
 • 1398/10/18 چهارشنبه اعلام زمان جدید امتحانات لغو شده
  امتحانات لغو شده به شرح ذیل یکشنبه 98/10/15 به چهارشنبه 98/10/25 دوشنبه 98/10/16 به شنبه 98/10/28 سه شنبه 98/10/17 به یکشنبه 98/10/29 چهارشنبه 98/10/18 به دوشنبه 98/10/30 در همان ساعت قبلی تغییر تاریخ خواهند داد.
لغو امتحانات دانشگاه پیام نور روز 4 شنبه 18 دیماه
لغو امتحانات دانشگاه پیام نور در 3 روز آینده
 • 1398/10/14 شنبه لغو امتحانات دانشگاه پیام نور در 3 روز آینده
  امتحانات در کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور برای تسهیل شرکت دانشجویان در مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی و مراسمی که به مناسبت شهادت این سردار سرفراز برگزار می شود، در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه در سراسر کشور لغو خواهد بود.
تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
 • 1398/10/14 شنبه تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
  عـروج عـاشقانه سـردارحاج قاسم سلیمانی از بـزرگ مردان عرصه ایثار و شهادت و فرمانده بزرگ دلاورمردان مدافعین حرم به سوی معبود را به تمامی هموطنان، دانشجویان ،اساتید و کارکنان دانشگاه تسلیت و تهنیت عرض می کنیم. بدون شک،فرهنگ مقاومت قدرتمندانه و حسابگرانه، پاسخ محکمی برای شهادت این فرمانده دلاور و همراهانش تنظیم خواهد کرد و البته راه مقاومت ماندگار است.
برگزاری آزمون وکالت سال98 در دانشگاه پیام نورمرکز یزد
برگزاری درس عملی عکاسی دانشگاه پیام نور یزد
 • 1398/10/7 شنبه برگزاری درس عملی عکاسی دانشگاه پیام نور یزد
  کلاس عکاسی پایه(1) و (2) ساعت 8 الی12 با همراهی استاد درس، خانم نسرین ابریشمی به صورت عملی و میدانی در تاریخ های 3/9/98 و 17/9/98 روز یکشنبه از ساعت8 الی12 در محدوده مسجد جامع، بافت تاریخی فهادان و باغ دولت یزد با حضور تمامی دانشجویان برگزار گردید.
برگزاری آزمون وکالت سال 1398 در دانشگاه پیام نور مرکز یزد
برگزاری آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال تحصیلی 98 در دانشگاه پیام نورمرکز یزد
جلسه دفاع از پايان نامه كارشناسي ارشد
 • 1398/9/19 سه‌شنبه جلسه دفاع از پايان نامه كارشناسي ارشد
  رشته مديريت دولتي گرايش مديريت پيشرفت و توسعه شهري و روستايي موضوع: بررسي و تحليل الگوي تجارت اجتماعي در بازارهاي نوظهور (مطالعه موردی استارت آپ ها در شهر يزد) دانشجو:آقای محمود غفاری مهرجردی
برگزاری پنجمین جلسه ی شورای فرهنگی دانشگاه پیام نورمرکزیزد در سال 98
بازدید هیأت نظارت و ارزیابی وزارت علوم از دانشگاه پیام نورمرکز یزد
تغییر زمان تشکیل کلاسها
 • 1398/9/3 يكشنبه تغییر زمان تشکیل کلاسها
  روزهای 20 و 21 و 22 و 27 و 28 آذرماه به دلیل برگزاری کنکور، کلاسها برگزار نمی شود. کلاسهای جبرانی از طریق سامانه سهبا اعلام خواهد شد.
دوره آموزشی مقاله نویسی
 • 1398/9/3 يكشنبه دوره آموزشی مقاله نویسی
  مدرس دوره: جناب آقای دکتر علیرضا پاک گوهر ساعت کل: 12 ساعت زمان برگزاری: 21 و 28آذرماه از ساعت 8:00 الی 14:00 مکان برگزاری: دانشگاه پیام نور استان یزد هزینه ثبت نام: 70 هزار تومان سایت ثبت نام : otc.pnu.ac.ir
کارگاه آشنایی و کار با سامانه ایرانداک و همانندجو
 • 1398/9/2 شنبه کارگاه آشنایی و کار با سامانه ایرانداک و همانندجو
  علاوه بر امکان ثبت نام جهت شرکت حضوری در کارگاه برای دانشجویان ، و کارمندان و اساتید محترم. امکان بهره گیری رایگان بصورت آنلاین از طریق لینک irandoc.ac.ir/live که در تاریخ دوشنبه 18 آذر 98 از ساعت 16-14 برگزار می شود.فراهم گردیده که از متقاضیان دعوت بعمل می آید.
بيشتر
جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد رشته زبان و ادبیات فارسی دانشجو:خانم رویا اسدی
جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد رشته زبان و ادبیات فارسی دانشجو:خانم بی بی معظمه حیدری
جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد رشته زبان و ادبیات فارسی دانشجو:خانم آسیه غیاثی
جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد رشته زبان و ادبیات فارسی دانشجو:آقای مصطفی کلکلی
جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت منابع انسانی دانشجو:خانم حکیمه نظرخاکی مقدم
نهمین همایش ملی ریاضی دانشگاه پیام نور در تاریخ 27-26 مهر ماه 1396 در مرکز کرمان
آزمون مجدد دروسی که در نیمسال دوم 94-93 خارج از منبع بوده و یا دارای ریزش بالا می باشند در روز یکشنبه مورخ 07/04/94 ساعت 15:15 برگزار می شود
شرکت در نظرسنجی اساتید
درس آمار مقدماتي رشته علوم اجتماعي به صورت ريزشي اعلام شد
آخرين مهلت اعلام نمرات ميانترم
بيشتر
تعداد كل بازديدهاي اين صفحه از ابتداي راه اندازي تا كنون: 1341232
تعداد بازديد کنندگان سايت: 810719540 تعداد بازديد زيرپورتال: 2132375 اين زيرپورتال امروز: 648 سایت در امروز: 415541 تعداد بازديد اين صفحه پورتال در امروز : 410