زیرپورتال مرکز یزد
صفحه اصلي
اخبار
بازديدها
رويدادها
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
همايش ها
ورود كاربران
دستور العمل ثبت نام از ورودیهای جدید مقطع کارشناسی
 • 1397/6/27 سه شنبه دستور العمل ثبت نام از ورودیهای جدید مقطع کارشناسی
  آزمون سراسری سال 1397 به استحضار می‌رساند ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان از تاریخ 27/6/97 لغایت 3/7/97 طبق جدول زمان بندی شده در سامانه آموزشی گلستان انجام می‌شود. ضمناً روند ثبت نام به شرح ذیل است: (بر روی ادامه خبر کلیک نمائید)
تهیه کتابهای پیام نور به صورت الکترونیکی
پایان دغدغه شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور/ اعطای وام 2 درصد برای کل مبلغ شهریه
 • 1397/6/24 شنبه پایان دغدغه شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور/ اعطای وام 2 درصد برای کل مبلغ شهریه
  رئیس دانشگاه پیام نور از تسهیلات جدید این دانشگاه برای پرداخت شهریه دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور کم‌ترین میزان شهریه را پرداخت می‌کنند، ولی باز این میزان از شهریه برای دانشجویان دغدغه است و به همین دلیل با تعامل و امضای تفاهم نامه دانشگاه با بانک انصار علاوه بر اخذ وام از صندوق رفاه، دانشجویان می توانند تمامی شهریه خود را در طول تحصیل بدون محدودیت با استفاده از وام بانکی دو درصد کارمزد در مقاطع مختلف پرداخت کنند.
سامانه آموزش مجازی نهاد دانشگاه پیام نور مرکز یزد
 پذیرفته شدگان از سایر دانشگاه ها متقاضی انتقال به دانشگاه پیام نور
در خصوص ثبت نمرات دروس پروژه، سمینار، تمرین دبیری، کارورزی، کارآموزی، عملیات صحرایی و کار در عرصه
برگزاری ششمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکزیزد
 • 1397/6/20 سه شنبه برگزاری ششمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکزیزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، در روز دوشنبه مورخ 19/06/1397 راس ساعت 30 : 13 ششمین جلسه‌ی شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد، با حضور حاج آقا صدر الساداتی مسئول محترم دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ، حاج آقا غروی ـ آقای دکتر میرحسینی ـ آقای دکترصادقی ـ آقای فاطمی ـ آقای اسفندمز ـ آقای دهقان و مسئول بسیج دانشجویی در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد...
شرایط پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد
جشنواره قرآن و عترت
 • 1397/6/11 يكشنبه جشنواره قرآن و عترت
  آزمون مرحله کشوری بخش معارفی شاخه دانشجویی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت در روز چهارم مهر ماه به صورت سراسری برگزار می شود.
برگزاری مراسم روز کارمند در دانشگاه پیام نور مرکز یزد
 • 1397/6/7 چهارشنبه برگزاری مراسم روز کارمند در دانشگاه پیام نور مرکز یزد
  با صلوات بر محمد و آل محمد(ص ) هفته دولت یادآور فداکاری‏ های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری ، شهیدان بزرگ ، رجایی و باهنر را پاس میداریم، همچنین روز چهارم شهریور ماه که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز به نام روز کارمند نام گذاری شده را به تمامی همکاران محترم پر تلاش دانشگاه پیام نور مرکز یزد تبریک عرض می نمائیم.
برگزاری چهارمین جلسه ی شورای فرهنگی مرکز یزد در سال 1397
 • 1397/6/3 شنبه برگزاری چهارمین جلسه ی شورای فرهنگی مرکز یزد در سال 1397
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، در روز دوشنبه مورخ 22/05/1397 راس ساعت 10 صبح چهارمین جلسه ی شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد در سال 1397 با حضور اعضای این شورا در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد. در ابتدای این جلسه بعد از قرائت چند آیه از قرآن کریم توسط آقای میرجلیلی، آقای فاطمی دستور کار جلسه را قرائت نمودند (برای ادامه بر روی عنوان خبر کلیک نمائید)
فروش آنلاین کتابهای پیام نور
 • 1397/5/20 شنبه فروش آنلاین کتابهای پیام نور
  با عنایت به راه اندازی سامانه فروش آنلاین کتاب از تاریخ اول مرداد 1397 وقرارداد منعقد شده با شرکت پست، دانشجویان و کلیه متقاضیان خرید کتاب های دانشگاه پیام نور می توانند منابع درسی خود را در بازه زمانی 24 تا 72 ساعت در هر نقطه در داخل یا خارج کشور پس از ثبت سفارش دریافت نمایند. جهت ثبت سفارش به درگاه فروش آنلاین کتاب به آدرس digibook.pnu.ac.ir مراجعه فرمائید.
ثبت نام در بنیاد نخبگان
 • 1397/5/20 شنبه ثبت نام در بنیاد نخبگان
  ثبت درخواست بررسی پرونده برای بهره مندی از جایزه های تحصیلی بنیاد نخبگان در سال تحصیلی 98-1397در سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir، امکان پذیر می باشد.
 قابل توجه دانشجویان علاقه مند به مسابقات قرآنی
 • 1397/5/17 چهارشنبه قابل توجه دانشجویان علاقه مند به مسابقات قرآنی
  ثبت نام بیست و دومین مرحله جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور ( در رشته های آوایی- معارفی- پژوهشی - هنری و...) تا تاریخ 18 مرداد تمدید گردید. علاقه مندان جهت ثبت نام به آدرس http://quran.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.
گزارش دومین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پیام نور مرکز یزد (+عکس)
برگزاری جشن فارغ التحصیلی
 • 1397/4/20 چهارشنبه برگزاری جشن فارغ التحصیلی
  دانشجویانی که در جشن فارغ التحصیلی ثبت نام نهائی کرده اند و دارای بلیط هستند، از ساعت 19:30 به سینما دانش آموز مراجعه نمایند. لازم به ذکر است دریافت بلیط جهت کسانی که پرداخت نهائی کرده اند، در دانشگاه پیام نور مرکز یزد واقع در ابتدای جاده خضرآباد در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه صورت می گیرد.
امکان ثبت، بارگذاری و رفع نقص آثار پژوهشی برای اعضای محترم علمی
 • 1397/4/13 چهارشنبه امکان ثبت، بارگذاری و رفع نقص آثار پژوهشی برای اعضای محترم علمی
  مهلت مجددی برای تکمیل اطلاعات آثار پژوهشی، رفع نقص و بررسی دقیق­تر خطاهای استخراج شده به استان­ها داده شود از اینرو امکان ثبت، بارگذاری و رفع نقص آثار پژوهشی برای اعضای محترم علمی تا 15/5/1397 و همچنین بررسی و تائید نهایی (قفل پژوهش) آثار توسط شورای پژوهشی استان­ها تا تاریخ 25/5/97 تمدید می­شود
اطلاعیه های دفاع دانشجویان ارشد
 • 1397/4/13 چهارشنبه اطلاعیه های دفاع دانشجویان ارشد
  پایان نامه دانشجویان زیر به مرحله دفاع رسیده است، برای اطلاع دقیق از زمان و جزئیات آن بر روی خبر کلیک نمایید. فائزه ربیع اشکذری، فاطمه دهقانی اشکذری، سامان عباسی، صبا هادی پور، رویا اکبریه گودگزی، سوادبه رشیدی
اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر کشور در سال تحصیلی 98-1397
 • 1397/4/11 دوشنبه اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر کشور در سال تحصیلی 98-1397
  بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین‌نامه «اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر»، تسهیلات ویژه‌ای از قبیل راتبة دانشجویی ، اعتبار آموزش‌یاری ، اعتبار پژوهش‌یاری ، اعتبار فن‌یاری ، اعتبار توان‌مندی آموزشی ، اعتبار ارتباطات علمی و اعتبار توان‌مندی کارآفرینی را به دانشجویان مستعد دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور اعطا می‌کند. اطلاعات بیشتر در ادامه خبر
ارتباط با مدریت خدمات آموزشی پیام نور سازمان مرکزی
 • 1397/4/11 دوشنبه ارتباط با مدریت خدمات آموزشی پیام نور سازمان مرکزی
  نظر به اینکه استفاده از تجربیات اعضای محترم علمی، کارمندان محترم حوزه آموزش و دانشجویان گرامی می تواند در راستای ارتقا سطح کیفی و کمی دانشگاه موثر باشد، از این رو علاوه بر اینکه همکاران دانشگاهی که می توانند از طریق اتوماسیون با مدیریت خدمات آموزش سازمان مرکزی در ارتباط باشند، کلیه دانشجویان نیز می توانند پیشنهادات و انتقادات سازنده مرتبط با حوزه خدمات آموزشی را به ایمیل Amoozeshi@pnu.ac.ir ارسال نمایند.
ارائه خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت
 • 1397/4/11 دوشنبه ارائه خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت
  ارائه خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت به همراه ترافیک رایگان برای کلیه خدمات و سایت های دانشگاه از جمله: آموزش مجازی، سامانه گلستان و ... ویژه دانشجویان، کارکنان و اعضای علمی دانشگاه پیام نور و خانواده محترم ایشان در سراسر کشور با 15 درصد تخفیف راه اندازی شد. جهت اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمایید: http://pnuhiweb.pnu.ac.ir/
جشنواره حرکت
 • 1397/4/11 دوشنبه جشنواره حرکت
  لطفا جهت شرکت در بخش رقابتی جشنواره ملی حرکت به سایت جشنواره به آدرس زیر مراجعه فرمایید: http://www.harekatfest.ir/register/poster
برگزاری طرح ضیافت اندیشه
 • 1397/4/7 پنجشنبه برگزاری طرح ضیافت اندیشه
  طرح ضیافت اندیشه توسط دفتر نهاد رهبری اجرا و نمره آن با ارائه گواهینامه نهاد رهبری حداکثر به جای 4 واحد دروس معارفی در سیستم ثبت خواهد شد.
دروس ارائه شده در تابستان
 • 1397/4/7 پنجشنبه دروس ارائه شده در تابستان
  این دروس شامل نیمسالهای 6 و 7 و 8 و 9 کلیه رشته ها در مقطع کارشناسی پیوسته به غیر از دروس بدون منبع و بدون کلاس عملی و با تاریخ امتحان بصورت خودخوان ارائه می شود (حداکثر 8 واحد). همچنین در تابستان شهریه ثابت و متغیر به صورت نصف محاسبه می گردد. ضمنا دروس کارآموزی، کارورزی و پروژه برای دانشجویان مطابق برنامه در تابستان برای رشته های فنی و مهندسی قابل ارائه می باشد. لازم به ذکر است فقط دروس فارسی، زبان خارجه و تربیت بدنی و ورزش یک از گروه دروس عمومی در تابستان ارائه می گردد.
فوت ناگهانی آقای سیدمحسن بقایی پور از کارکنان پیام نور مرکز یزد
بر گزاری مسابقه تیراندازی در مرکز یزد
 • 1397/3/13 يكشنبه بر گزاری مسابقه تیراندازی در مرکز یزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به همت امور فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد به مناسبت ایام آزاد سازی خرمشهر و روز مقاومت و ایثار و همچنین ایام رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد مسابقه‌ی تیراندازی با اسلحه‌ی بادی در روز یک شنبه مورخ 13/ 03 / 1397 در محل سالن ورزشی سایت ولایت برگزار شد.
حذف مبحث تفسیر عناصر سیمپلکس از کتاب تحقیق در عملیات 1 مقطع کارشناسی رشته مدیریت دولتی
نمایشگاه عکس بسیج
برگزاری نمایشگاه کتاب
 • 1397/2/28 جمعه برگزاری نمایشگاه کتاب
  جهت انس بیشتر دانشجویان با فرهنگ کتاب و کتابخوانی نمایشگاه کتاب در مرکز یزد، ساختمان شماره یک در حال برگزاری است. لازم به ذکر است کتابهای ارائه شده با 50 درصد تخفیف می‌باشد.
برگزاری جلسه ی دفاعیه دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما