صفحه اصلي
اخبار
بازديدها
رويدادها
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
همايش ها
ورود
جلسه دفاع از پايان نامه كارشناسي ارشد
 • 1398/9/19 سه‌شنبه جلسه دفاع از پايان نامه كارشناسي ارشد
  رشته مديريت دولتي گرايش مديريت پيشرفت و توسعه شهري و روستايي موضوع: بررسي و تحليل الگوي تجارت اجتماعي در بازارهاي نوظهور (مطالعه موردی استارت آپ ها در شهر يزد) دانشجو:آقای محمود غفاری مهرجردی
برگزاری پنجمین جلسه ی شورای فرهنگی دانشگاه پیام نورمرکزیزد در سال 98
بازدید هیأت نظارت و ارزیابی وزارت علوم از دانشگاه پیام نورمرکز یزد
تغییر زمان تشکیل کلاسها
 • 1398/9/3 يكشنبه تغییر زمان تشکیل کلاسها
  روزهای 20 و 21 و 22 و 27 و 28 آذرماه به دلیل برگزاری کنکور، کلاسها برگزار نمی شود. کلاسهای جبرانی از طریق سامانه سهبا اعلام خواهد شد.
دوره آموزشی مقاله نویسی
 • 1398/9/3 يكشنبه دوره آموزشی مقاله نویسی
  مدرس دوره: جناب آقای دکتر علیرضا پاک گوهر ساعت کل: 12 ساعت زمان برگزاری: 21 و 28آذرماه از ساعت 8:00 الی 14:00 مکان برگزاری: دانشگاه پیام نور استان یزد هزینه ثبت نام: 70 هزار تومان سایت ثبت نام : otc.pnu.ac.ir
کارگاه آشنایی و کار با سامانه ایرانداک و همانندجو
 • 1398/9/2 شنبه کارگاه آشنایی و کار با سامانه ایرانداک و همانندجو
  علاوه بر امکان ثبت نام جهت شرکت حضوری در کارگاه برای دانشجویان ، و کارمندان و اساتید محترم. امکان بهره گیری رایگان بصورت آنلاین از طریق لینک irandoc.ac.ir/live که در تاریخ دوشنبه 18 آذر 98 از ساعت 16-14 برگزار می شود.فراهم گردیده که از متقاضیان دعوت بعمل می آید.
برگزاری دومین کارگاه آموزشی آشنایی با مواد مخدر در دانشگاه پیام نورمرکز یزد
برگزاری مراسم تکریم و معارفه ی مسئولین بسیج دانشجویی پیام نور استان یزد
بازدیدمسئول نمایندگی نهادمقام معظم رهبری در دانشگاه از پیام نورمرکزیزد
جلسه دفاع از پروژه کارشناسی ارشد
 • 1398/8/27 دوشنبه جلسه دفاع از پروژه کارشناسی ارشد
  دانشجو فریده فربیا موسوی، استاد راهنما: نگار معتمدی، استاد مشاور: داوود شفیعی پور، استاد ممتحن: مرضیه دهقانی زاده و کارشناس تحصیلات تکمیلی: مریم اکرمی - ساعت14:00 مورخ 29/08/1398
اعلام اعتبار مدرک پیام نور برای استخدام از طرف وزیر علوم
افتتاح و شروع بکار کتابخانه و سالن مطالعه دانشگاه پیام نورمرکز یزد
برگزاری مسابقات قهرمانی ووشو دانشجویان پسر و دختر دانشگاه
🔴 اطلاعيه سازمان سنجش اموزش کشور درخصوص تکميل ظرفيت پذيرش دانشجو در سال 1398
دانشگاه پیام نور میزبان برگزاری آزمون وکلای قوه قضاییه شد
 • 1398/8/6 دوشنبه دانشگاه پیام نور میزبان برگزاری آزمون وکلای قوه قضاییه شد
  دانشگاه پیام نور میزبان برگزاری آزمون وکلای قوه قضاییه شد/ ثبت نام در آزمون وکلای قوه قضاییه از طریق دانشگاه پیام نور مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور از میزبانی دانشگاه های پیام نور سراسر کشور برای برگزاری آزمون وکلای سال 98 قوه قضاییه خبر داد و گفت: متقاضیان شرکت در این آزمون تا 8 آبان ماه فرصت دارند با مراجعه به وب سایت www.Judiciarybar.ir ضمن آگاهی از جزئیات و شرایط شرکت در این آزمون جهت ثبت نام از طریق زیرپورتال دانشگاه پیام نور به نشانی sanjesh.pnu.ac.ir اقدام کنند. به گزارش روابط عمومی، امیرحسین بهروز با اشاره به تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه پیام نور با مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه افزود: پیرو تفاهم نامه امضا شده بین دانشگاه پیام نور و این مرکز، در ابتدای سال 98، انجام مراحل ثبت نام و برگزاری آزمون وکلای سال 98 قوه قضائیه، به دانشگاه پیام نور واگذار شد. وی اذعان داشت: زمان برگزاری این آزمون 29 آذرماه سال جاری به میزبانی مراکز دانشگاه پیام نور در سراسر کشور است. وی در خصوص کیفیت برگزاری آزمون نیز در پایان افزود: دانشگاه پیام نور بدلیل شیوه منحصربفرد آموزش
لیست رشته های ارشد فراگیر مرکز یزد
آشنایی با طرح فراگیر پیام نور
 • 1398/8/3 جمعه آشنایی با طرح فراگیر پیام نور
  در طرح فراگیر دانشگاه پیام نور، شما ابتدا به عنوان دانش پذیر، یکی از رشته های مقطع کارشناسی ارشد را انتخاب می نمایید و دروس ترم یک رشته را مطالعه می کنید. پس از آن، با شرکت در امتحانات پایان ترم در صورت رسیدن به حد نصاب های لازم و قبولی در امتحان سازمان سنجش، به دانشجوی رسمی دانشگاه پیام نور تغییر وضعیت خواهید یافت و ادامه تحصیل خود را در ترم دوم ادامه می دهید.
مسابقات ملی دفاع ٣ دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی
برگزاری کارگاه آشنایی با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد در پیام نور مرکز یزد
برگزاری مسابقات راگبی قهرمانی کشور دانشجویان پسر و دختر دانشگاه
برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی کشور دانشجویان پسر (اوزان ده گانه)
گزارش مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست پیام نور مرکز یزد
 • 1398/7/23 سه‌شنبه گزارش مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست پیام نور مرکز یزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، در روز دوشنبه مورخ 22/07/1398 طی مراسمی با حضور آقایان دکتر میرحسینی ریاست پیام نور استان و آقای دکتر مینائی فر مدیر حراست استان و دکتر خادمی و تنی چند از مدیران پیام نور استان و مرکز یزد معارفه ی مسئول جدید حراست مرکز یزد برگزار شد . در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای کریمی ، آقای دکتر احمد دهقان بعنوان مسئول جدید حراست دانشگاه پیام نور مرکز یزد معرفی شدند.
ثبت نام در بیست و هشتمین جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه
فراخوان ششم جذب نیروی امریه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
معرفی دفتر مشاوره
بدرقه کاروان دانشجویی اربعین98
 • 1398/7/16 سه‌شنبه بدرقه کاروان دانشجویی اربعین98
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، امروز سه شنبه مورخ 16 / 07 / 1398 طی مراسمی کاروان دانشجویی دانشگاههای پیام نور استان یزد جهت شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی بدرقه شدند. در ابتدای این مراسم آقای صدرالساداتی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه طی سخنانی ضمن اشاره به حادثه ی عاشورا و اربعین امام حسین (ع) گفتند مراسم اربعین جلوه عشق ، معرفت ، بصیرت اخوت و هشیاری است و امید است در طول این سفر سراسر معنوی بتوانیم با الگو قرار دادن امام حسین (ع) رفتار و گفتار و عقاید خود را با او بسنجیم و فاصله ی خود را با او کم کنیم . در پایان ضمن پذیرایی ساده از زائران حسینی و با مشایعت آقای دکتر خادمی معاون محترم مرکز یزد و تعدادی از کارکنان و اعضای دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه و با رد شدن از زیر قرآن کریم با یکدستگاه اتوبوس عازم این سفر معنوی شدند.
گزارش ثبت نام دانشجویان جدیدالورود بدون آزمون در مرکز یزد
 • 1398/7/16 سه‌شنبه گزارش ثبت نام دانشجویان جدیدالورود بدون آزمون در مرکز یزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، با عنایت به آغاز فرایند ثبت نام پذیرفته شده گان بدون آزمون سال تحصیلی 1399 – 1398 دانشگاههای پیام نور سراسر کشور ، از روز شنبه مورخ 13 / 7/ 1398 دانشگاه پیام نور مرکز یزد نیز همانند دیگر مراکز،شاهد حضور پرشور پذیرفته شدگان به همراه خانواده های خودبود . لازم به ذکر است در این دوره تعداد 1150نفر از داوطلبان در رشته های مختلف این مرکز پذیرفته شدند.
برگزاری چندین جلسه ی دفاع از پایان نامه های دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد
 • 1398/7/16 سه‌شنبه برگزاری چندین جلسه ی دفاع از پایان نامه های دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و بر اساس هماهنگی تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور مرکز یزد، چندین جلسه‌ی دفاع از پایان نامه‌ های دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در رشته های الهیات ـ مدیریت و زبان و ادبیات فارسی در این هفته در محل سالن اجتماعات دانشگاه با حضور اساتید راهنما ، مشاور و تعدادی از دانشجویان و اساتید دانشگاه برگزار شد، جهت اطلاع از جزئیات جلسات بر روی عنوان خبر کلیک نمائید.
ثبت نام ورودیهای جدید دانشگاه پیام نور ورودیهای جدید
روزهای پاسخگویی به مسائل آموزشی
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
نسخه قابل چاپ