صفحه اصلي
آیکن
اخبار
اخبار دانشگاه
اخبار دانشگاه0
اطلاعیه‌های‌آموزش
اطلاعیه‌های‌آنی
بازديدها
برنامه‌ريزي درسي
تحصیلات تکمیلی
تقویم ترمی
خدمات دانشجویی
دانش‌آموختگان
درباره دانشگاه
ریلاین(کلاسهای‌مجازی)
زمان ديجيتال
سامانه های دانشگاه
کلاس های مجازی
کلاسهای‌مجازی
متون عمومي
منابع درسی
وام‌وشهریه
وب سايت ها
ورود
اخبار دانشگاه
1403/3/1 سه‌شنبه
مراسم گرامی داشت شهادت خادم الرضا(ع) آیت الله رئیسی
مهدی ابرقوئی- روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز یزد؛ مراسم بزرگداشت شهادت آیت الله رئیسی و هیئت همراه، در محل نمازخانه دانشگاه پیام نور مرکز یزد برگزار گردید. این مراسم با هدیه قرائت قرآن به روح بلند آن شهید آغاز شد و در ادامه حجت الاسلام صدرالساداتی با بیان ویژگی‌های مردان خدا؛ سخت کوشی، خدمت جهادگونه، اخلاص و ایمان را از خصوصیات بارز شهید آیت الله رئیسی معرفی نمود، وی همچنین شهادت را پاداش جهادهای ایشان دانست. مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام‌نور استان یزد با بیان اینکه این حادثه نه تنها ایران بلکه منطقه را اندوهگین کرد گفت در همین حادثه، زبونیِ دشمنان جمهوری اسلامی را می‌بینیم به طوریکه در همان ابتدا علی‌‌رغم پنهان نکردن خوشحالی خود، اعلام کردند در آن نقشی نداشتند. حجت الاسلام صدرالساداتی در پایان با ذکر مصائب حضرت سیدالشهدا اباعبدالله الحسین(علیه السلام) سخنان خود را خاتمه داد.
1403/1/28 سه‌شنبه
دومین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان بین المللی ویژه دانشجویان غیر ایرانی
دومین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان بین المللی ویژه دانشجویان غیر ایرانی به اسـتحضار می رسانـد سازمان امور دانشجویان در نظر دارد دومین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان بین المللی شاغل به تحصـیل (داراي کد بلامانع تحصیلی) در دانشگاهها و موسـسات آموزش عـالی کشور را در دو بخش دختران و پسـران، در تابسـتان سـال جاري (31مرداد تـا 15 شهریور) به میزبـانی دانشـگاه بین الملـل امام خمینی (ره) قزوین در رشته هاي ورزشی زیر برگزار نمایـد. رشته هاي ورزشی ویژه دانشجویان دختر: فوتسال، والیبال 4نفره، بسکتبال 3نفره، تنیس روي میز، شطرنج، دو و میدانی، شنا، بدمینتون، آمادگی جسمانی و دارت رشته هاي ورزشی ویژه دانشجویان پسر: فوتسال، والیبال، بسکتبال 3نفره، تنیس روي میز، شطرنج،دو و میدانی، شنا، آمادگی جسمانی، بدمینتون و دارت. لطفا دانشجویان غیر ایرانی دارای سوابق ورزشی تا تاریـخ 4/2/1403 به واحد تربیت بدنی مراجعه و ثبت نام نمایند یا نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی و رشته ورزشی خود را به کاربری tarbiatyazd@ در ایتا ارسال نمایند.
1402/8/17 چهارشنبه
مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید
مهدی ابرقوئی- روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور مرکز یزد؛ مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید در سالن همایش‌های دانشگاه پیام‌نور استان یزد با حضور پرشور دانشجویان برگزار گردید. این مراسم که با همکاری واحدهای فرهنگی و فناوری‌اطلاعات مرکز یزد انجام شد، با تلاوت قرآن آغاز و با سخنرانی حجت الاسلام صدرالساداتی ادامه یافت. دکتر حمیدی زاده دیگر سخنران این مراسم ضمن خوش‌آمدگویی و تبریک به دانشجویان ورودی جدید، لزوم استفاده از فرصت طلایی دوره دانشجویی برای کسب علم را متذکر شد. ریاست دانشگاه پیام‌نور استان یزد همچنین با بیان گوشه‌ای از موفقیت‌های فراوان دانشجویان دانشگاه پیام‌نور در عرصه‌های مختلف علمی و اجتماعی، نکاتی را در خصوص سیستم آموزشی این دانشگاه عنوان نمود. در این مراسم که با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع همراه بود، کلیپ معرفی دانشگاه و کارکنان مرکز یزد به نمایش گذاشته شد. همچنین دکتر رضایی مسئول فناوری اطلاعات مرکز یزد، نکات مهم تحصیلی-آموزشی را در زمان پخش کلیپ برای دانشجویان بیان کرد. وی در پایان، ضمن آروزی موفقیت برای دانشجویان از حضور گرم و پرشور آنان در این مراسم قدردانی نمود.
123456>>>