FA    [EN]
 
 
 
 
 برگزاری نمایشگاه کتاب در دانشگاه پیام نور مرکز یزد با تخفیف ویژه 50
 • 1396/8/24 چهارشنبه برگزاری نمایشگاه کتاب در دانشگاه پیام نور مرکز یزد با تخفیف ویژه 50
  به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی واحد فرهنگی پیام نور مرکز یزد اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب از تاریخ 24 آبان ماه به مدت یک هفته در ساختمان شماره یک مرکز نمود. در این نمایشگاه علاوه بر تنوع کتب تخفیف مناسبی نیز جهت دانشجویان عزیز و کارکنان در نظر گرفته شده است.
اجاره سالن های ورزشی دانشگاه
 • 1396/8/24 چهارشنبه اجاره سالن های ورزشی دانشگاه
  دانشگاه پیام نور مرکز یزد در نظر دارد سانس های سالن ورزشی خود (با إمکانات فوتسال، والیبال، بسکتبال، ژیمناستیک، تنیس روی میز و ... ) را در ایام هفته از ساعت ١٧:٣٠ الی ٢٣:٣٠ بصورت آزاد واگذار نماید. هزینه هر سانس ٣٧ هزار تومان. از علاقه مندان دعوت میشود به آقای فاطمی کارشناس أمور فرهنگی و تربیت بدنی مراجعه نمایند. تلفن: 09135169468
شرکت در مراسم راهپیمایی یوم ا... 13 آبان ماه 1396
 • 1396/8/14 يكشنبه شرکت در مراسم راهپیمایی یوم ا... 13 آبان ماه 1396
  سیزده آبان بر اهالی دیار آزادی و آزادگی آشناست. تاریخ میهن در این روز درخششی الهی یافت و روزی شد که بارها عظمت و استواری جوانان و نوجوانان این مرز و بوم را برخود دید و بر خود بالید که در تقویم تاریخ، یادآور رادمری و شجاعت گردید.
تغییر تاریخ امتحان پایان ترم
 • 1396/8/12 جمعه تغییر تاریخ امتحان پایان ترم
  با توجه به برگزاری آزمون نوبت هجدهم کارشناسی ارشد فراگیر در روز جمعه مورخ 08/10/96، کلیه امتحانات روز پنج شنبه مورخ 07/10/96 در سیستم گلستان به روز دوشنبه مورخ 25/10/96 منتقل گردید.
فراخوان سومین جشنواره ادبی هنری رویش
 • 1396/8/10 چهارشنبه فراخوان سومین جشنواره ادبی هنری رویش
  ویژه دانشجویان در بخش های : هنرهای تجسمی, نمایشی, فیلم, ادبی, آدابی, طراحی دوخت مهلت ارسال آثار : 30 آذرماه آدرس درگاه های مجازی: rooyeshfestival.ir و telegram.me/qmasaf
نرم افزارهای مورد نیاز جهت کار با سامانه یادگیری الکترونیکی
برگزاری چندین جلسه ی دفاعیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مرکزیزد
 • 1396/8/3 چهارشنبه برگزاری چندین جلسه ی دفاعیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مرکزیزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه : طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و بر اساس هماهنگی تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور مرکز یزد، چندین جلسه‌ی دفاعیه‌ی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به شرح ادامه مطلب در محل سالن اجتماعات دانشگاه برگزارشد. برای ادامه بر روی عنوان خبر کلیک نمائید.
برگزاری جلسه ی شورای فرهنگی مرکزیزد
 • 1396/8/3 چهارشنبه برگزاری جلسه ی شورای فرهنگی مرکزیزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه : در روز یک شنبه مورخ 01/08/1396 راس ساعت 10 صبح طبق اعلام قبلی جلسه ی شورای فرهنگی مرکز یزد با حضور اکثریت اعضای شورا در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد . برای ادامه بر روی عنوان خبر کلیک نمایید
انتخاب فناوران و مخترعین برتر دانشگاه ها
 • 1396/8/1 دوشنبه انتخاب فناوران و مخترعین برتر دانشگاه ها
  با عنایت به این­که این معاونت در نظر دارد به مناسبت هفته پژوهش از بین اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه فناوران و مخترعان برتر را انتخاب نموده و از ایشان تقدیر نماید، به همین دلیل، فرم­هایی به پیوست می باشد که لازم است پس از تکمیل به آقای فاطمی مسئول فرهنگی دانشگاه تحویل داده شود.
برگزاری جلسه اخلاق و مباحث معرفتی
تغییر ورودی دانشگاه ((بسیار بسیار مهم))
 • 1396/7/29 شنبه تغییر ورودی دانشگاه ((بسیار بسیار مهم))
  به دلیل تغییرات و ایجاد بریدگی مناسب برای ورود به دانشگاه، فعلا محل ورود از طریق میدان پاکنژاد که در نقشه تعیین شده است می باشد. خروج از دانشگاه به مانند قبل است. برای نمایش نقشه بر روی عنوان خبر کلیک نمائید.
اعلام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور
 • 1396/7/26 چهارشنبه اعلام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور
  تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه دولتی پیام نور از ۲۹ مهرماه لغایت ۳۰آبان مراجعه حضوری به مراکز و واحدهای پیام نور سراسر کشور اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی عنوان خبر
شروع ثبت نام دوره کارشناسی ارشد فراگیر
 • 1396/7/22 شنبه شروع ثبت نام دوره کارشناسی ارشد فراگیر
  بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1396 (نوبت هجدهم) می‌رساند که ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 96/07/23 آغاز و در روز یکشنبه مورخ 96/07/30 پایان می‌پذیرد. جهت اطلاعات بیشتر بر روی عنوان خبر کلیک نمائید
برگزاری نمایشگاه دائمی کامپیوتر در دانشگاه پیام نور مرکز یزد
 • 1396/7/19 چهارشنبه برگزاری نمایشگاه دائمی کامپیوتر در دانشگاه پیام نور مرکز یزد
  انسان باید بیندیشد ولی ماشین باید کار کند این شعار متخصصان کامپیوتر است، متخصصانی که با پیشرفت و توسعه ی این رشته توانسته اند نقش بسزایی در زندگی روزمره ی انسان ها رقم زنند، لذا با توجه به اهمیت این موضوع و همچنین در راستای آشنایی بهتر دانشجویان با این رشته و گرایش ها ی آن، در یک حرکت خلاقانه و ابتکاری از سوی مهندس رضایی، مدیریت فناوری اطلاعات، نمایشگاه دائمی قطعات و تجهیزات وابسته به کامپیوتز در طبقه ی همکف دانشکده علوم انسانی برگزار شد.
جلسه شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد
 • 1396/7/18 سه شنبه جلسه شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد
  در روز دوشنبه مورخ 17/7/1396 راس ساعت 10 صبح جلسه ی شواری فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد با حضور کلیه ی اعضای شورا در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد .دستور کار این جلسه بررسی تشکیل انجمن گردشگری و جهانگردی و همچنین پخت آش نذری در ماه محرم توسط بسیج دانشجویی دانشگاه بود . برای ادامه بر روی عنوان خبر کلیک نمائید
آئین نامه اعطای جایزه تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر از سمت بنیاد ملی نخبگان - 222
موکب جهت پذیرایی از دانشجویان
 • 1396/7/12 چهارشنبه موکب جهت پذیرایی از دانشجویان
  به مناسبت ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) کانون بسیج دانشجویی پیام نور مرکز یزد اقدام به برپایی موکب حضرت ابا عبدا... (ع) و پذیرایی از دانشجویان در دانشگاه نموده است.
جلسه هم اندیشی دانشجویان رشته جهانگردی
 • 1396/7/11 سه شنبه جلسه هم اندیشی دانشجویان رشته جهانگردی
  ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدید الورود خصوصا دانشجویان رشته مدیریت جهانگردی، به اطلاع کلیه دانشجویان قدیم و جدیدالورود می رساند اولین جلسه هم اندیشی گردشگری و جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود به رشته گردشگری در روز پنجشنبه ۱۳مهر ماه ساعت ۱۲ الی ۱۳ در محل دانشگاه پیام نور مرکز یزد برگزار می شود. هدف از برگزاری این جلسه آشنایی با مفاهیم صنعت گردشگری و پاسخ به پرسش های دانشجویان عزیز می باشد.
تایید طرح پژوهشی
 • 1396/7/10 دوشنبه تایید طرح پژوهشی
  درخواست تصویب طرح پژوهشی خانم دکتر محبوبه میرحسینی عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مرکز یزد، با موضوع « سنتز فیلم نانو ذرات کیتوسان حاوی نایسین و بررسی خواص ضد میکروبی آن » درجلسه 141 شورای پژوهشی پیام نور استان یزد مورخ 27/6/96 مطرح شد و مورد موافقت اعضا قرار گرفت.
قابل توجه کلیه دانشجویان و اساتید محترم
 • 1396/7/6 پنجشنبه قابل توجه کلیه دانشجویان و اساتید محترم
  سیستم اتوماسیون تغذیه از تاریخ 96/07/06 جهت رزرو غذا فعال می باشد. همچنین در صورت نداشتن کارت تغذیه، جهت اخذ آن به آقای صادقی(کارشناس امور دانشجویی و فرهنگی) مراجعه نمایید.
قبول کارآموز در دفتر فناوری اطلاعات پیام نور مرکز یزد
 • 1396/7/1 شنبه قبول کارآموز در دفتر فناوری اطلاعات پیام نور مرکز یزد
  دانشجویان رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات که در ترم جاری درس کارآموزی دارند می توانند جهت درخواست کارآموزی در دفتر فناوری اطلاعات به این دفتر، واقع در ساختمان شماره یک مراجعه نمایند. لازم به ذکر است پس انجام مصاحبه، نتیجه درخواست اعلام خواهد شد.
طرح ابتکاری دفتر فناوری اطلاعات پیام نور مرکز یزد جهت آشنایی دانشجویان با فعالیت آموزشی
افتتاح نمایشگاه دائمی قطعات کامپیوتر در پیام نور مرکز یزد (عکس)
جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود رشته مهندسی کشاورزی
 • 1396/6/30 پنجشنبه جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود رشته مهندسی کشاورزی
  در این جلسه که با حضور اساتید رشته کشاورزی و محیط زیست در دانشگاه برگزار شد، برای متقاضیان ثبت نام در این رشته اطلاعات مفیدی در مورد آینده کاری ایشان و جزئیات رشته ارائه گردید. همچنین در نهایت بازدید از تجهیزات و آزمایشگاها صورت گرفت.
مرکز رشد پیام نور مرکز
 • 1396/6/30 پنجشنبه مرکز رشد پیام نور مرکز
  وب سایت مرکز رشد دانشگاه پیام نور افتتاح شد. برای دسترسی به آخرین اخبار و دستاوردهای علمی این مرکز به آدرس http://roshdyazd.pnu.ac.ir مراجعه نمائید.
برگزاری چندین جلسه دفاعیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در پیام نور مرکزیزد
برگزاری مسابقه پیامکی به مناسبت عید غدیر خم
 • 1396/6/30 پنجشنبه برگزاری مسابقه پیامکی به مناسبت عید غدیر خم
  مسابقه پیامکی تحت عنوان مسابقه غدیر با همکاری دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری و دانشگاه در پیام نورمرکز یزد برگزار گردید.در این مسابقه به هفت نفر از شرکت کنندگان که جواب صحیح ارسال نمودند به قید قرعه جوایزی اهداءگردید.
آزمون دروس ریزشی
 • 1396/6/29 چهارشنبه آزمون دروس ریزشی
  امتحانات دروس سیاستهای بهداشتی و آموزشی، انقلاب مشروطیت و تحولات سیاسی، حسابداری مدیریت به علت ریزشی بودن، مجدد برگزار می شود. جهت اطلاعات بیشتر بر روی عنوان خبر کلیک نمایید.
نسخه همراه کتابهای دانشگاه
 • 1396/6/23 پنجشنبه نسخه همراه کتابهای دانشگاه
  به مناسبت آغاز سال تحصیلی 97-96 و در راستای رسالت آموزشی دانشگاه در بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، این معاونت با عنایت به مزایای نسخه همراه کتاب‎های دانشگاه (ازجمله: حذف هزینه‌های چاپ و توزیع و امکان دسترسی سریع و آسان دانشجویان به کتاب‌های دانشگاه)، نسبت به تهیه و تولید برنامه نرم‌افزاری کتاب‌خوان دانشگاه (در قالب نسخه اندروید) اقدام نموده است. برای ادامه بر روی عنوان خبر کلیک نمایید
قابل توجه دانشجویانی که دارای آثار نقاشی و حجمی می باشند
بيشتر
نهمین همایش ملی ریاضی دانشگاه پیام نور در تاریخ 27-26 مهر ماه 1396 در مرکز کرمان
آزمون مجدد دروسی که در نیمسال دوم 94-93 خارج از منبع بوده و یا دارای ریزش بالا می باشند در روز یکشنبه مورخ 07/04/94 ساعت 15:15 برگزار می شود
شرکت در نظرسنجی اساتید
درس آمار مقدماتي رشته علوم اجتماعي به صورت ريزشي اعلام شد
آخرين مهلت اعلام نمرات ميانترم
 آزمون درس روش هاي آماري با كد 1117081 در نيمسال اول 92-91 خارج از منبع بوده است.
اعلام زمان امتحان و ليست دروس ريزشي
دانشجويان عزيز، حتما قبل از حذف و اضافه، مجددا نسبت به بررسي نمرات خود اقدام نمائيد.
كلاسهاي انجمن فناوري اطلاعات دانشگاه
قابل توجه دانشجويان ديپلم سه ساله (فاقد مدرك پيش دانشگاهي يا فوق ديپلم)
بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما