FA    [EN]
 

 
 
 
فروش آنلاین کتابهای پیام نور
 • 1397/5/20 شنبه فروش آنلاین کتابهای پیام نور
  با عنایت به راه اندازی سامانه فروش آنلاین کتاب از تاریخ اول مرداد 1397 وقرارداد منعقد شده با شرکت پست، دانشجویان و کلیه متقاضیان خرید کتاب های دانشگاه پیام نور می توانند منابع درسی خود را در بازه زمانی 24 تا 72 ساعت در هر نقطه در داخل یا خارج کشور پس از ثبت سفارش دریافت نمایند. جهت ثبت سفارش به درگاه فروش آنلاین کتاب به آدرس digibook.pnu.ac.ir مراجعه فرمائید.
ثبت نام در بنیاد نخبگان
 • 1397/5/20 شنبه ثبت نام در بنیاد نخبگان
  ثبت درخواست بررسی پرونده برای بهره مندی از جایزه های تحصیلی بنیاد نخبگان در سال تحصیلی 98-1397در سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir، امکان پذیر می باشد.
 قابل توجه دانشجویان علاقه مند به مسابقات قرآنی
 • 1397/5/17 چهارشنبه قابل توجه دانشجویان علاقه مند به مسابقات قرآنی
  ثبت نام بیست و دومین مرحله جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور ( در رشته های آوایی- معارفی- پژوهشی - هنری و...) تا تاریخ 18 مرداد تمدید گردید. علاقه مندان جهت ثبت نام به آدرس http://quran.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.
گزارش دومین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پیام نور مرکز یزد (+عکس)
برگزاری جشن فارغ التحصیلی
 • 1397/4/20 چهارشنبه برگزاری جشن فارغ التحصیلی
  دانشجویانی که در جشن فارغ التحصیلی ثبت نام نهائی کرده اند و دارای بلیط هستند، از ساعت 19:30 به سینما دانش آموز مراجعه نمایند. لازم به ذکر است دریافت بلیط جهت کسانی که پرداخت نهائی کرده اند، در دانشگاه پیام نور مرکز یزد واقع در ابتدای جاده خضرآباد در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه صورت می گیرد.
امکان ثبت، بارگذاری و رفع نقص آثار پژوهشی برای اعضای محترم علمی
 • 1397/4/13 چهارشنبه امکان ثبت، بارگذاری و رفع نقص آثار پژوهشی برای اعضای محترم علمی
  مهلت مجددی برای تکمیل اطلاعات آثار پژوهشی، رفع نقص و بررسی دقیق­تر خطاهای استخراج شده به استان­ها داده شود از اینرو امکان ثبت، بارگذاری و رفع نقص آثار پژوهشی برای اعضای محترم علمی تا 15/5/1397 و همچنین بررسی و تائید نهایی (قفل پژوهش) آثار توسط شورای پژوهشی استان­ها تا تاریخ 25/5/97 تمدید می­شود
اطلاعیه های دفاع دانشجویان ارشد
 • 1397/4/13 چهارشنبه اطلاعیه های دفاع دانشجویان ارشد
  پایان نامه دانشجویان زیر به مرحله دفاع رسیده است، برای اطلاع دقیق از زمان و جزئیات آن بر روی خبر کلیک نمایید. فائزه ربیع اشکذری، فاطمه دهقانی اشکذری، سامان عباسی، صبا هادی پور، رویا اکبریه گودگزی، سوادبه رشیدی
اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر کشور در سال تحصیلی 98-1397
 • 1397/4/11 دوشنبه اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر کشور در سال تحصیلی 98-1397
  بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین‌نامه «اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر»، تسهیلات ویژه‌ای از قبیل راتبة دانشجویی ، اعتبار آموزش‌یاری ، اعتبار پژوهش‌یاری ، اعتبار فن‌یاری ، اعتبار توان‌مندی آموزشی ، اعتبار ارتباطات علمی و اعتبار توان‌مندی کارآفرینی را به دانشجویان مستعد دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور اعطا می‌کند. اطلاعات بیشتر در ادامه خبر
ارتباط با مدریت خدمات آموزشی پیام نور سازمان مرکزی
 • 1397/4/11 دوشنبه ارتباط با مدریت خدمات آموزشی پیام نور سازمان مرکزی
  نظر به اینکه استفاده از تجربیات اعضای محترم علمی، کارمندان محترم حوزه آموزش و دانشجویان گرامی می تواند در راستای ارتقا سطح کیفی و کمی دانشگاه موثر باشد، از این رو علاوه بر اینکه همکاران دانشگاهی که می توانند از طریق اتوماسیون با مدیریت خدمات آموزش سازمان مرکزی در ارتباط باشند، کلیه دانشجویان نیز می توانند پیشنهادات و انتقادات سازنده مرتبط با حوزه خدمات آموزشی را به ایمیل Amoozeshi@pnu.ac.ir ارسال نمایند.
ارائه خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت
 • 1397/4/11 دوشنبه ارائه خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت
  ارائه خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت به همراه ترافیک رایگان برای کلیه خدمات و سایت های دانشگاه از جمله: آموزش مجازی، سامانه گلستان و ... ویژه دانشجویان، کارکنان و اعضای علمی دانشگاه پیام نور و خانواده محترم ایشان در سراسر کشور با 15 درصد تخفیف راه اندازی شد. جهت اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمایید: http://pnuhiweb.pnu.ac.ir/
جشنواره حرکت
 • 1397/4/11 دوشنبه جشنواره حرکت
  لطفا جهت شرکت در بخش رقابتی جشنواره ملی حرکت به سایت جشنواره به آدرس زیر مراجعه فرمایید: http://www.harekatfest.ir/register/poster
برگزاری طرح ضیافت اندیشه
 • 1397/4/7 پنجشنبه برگزاری طرح ضیافت اندیشه
  طرح ضیافت اندیشه توسط دفتر نهاد رهبری اجرا و نمره آن با ارائه گواهینامه نهاد رهبری حداکثر به جای 4 واحد دروس معارفی در سیستم ثبت خواهد شد.
دروس ارائه شده در تابستان
 • 1397/4/7 پنجشنبه دروس ارائه شده در تابستان
  این دروس شامل نیمسالهای 6 و 7 و 8 و 9 کلیه رشته ها در مقطع کارشناسی پیوسته به غیر از دروس بدون منبع و بدون کلاس عملی و با تاریخ امتحان بصورت خودخوان ارائه می شود (حداکثر 8 واحد). همچنین در تابستان شهریه ثابت و متغیر به صورت نصف محاسبه می گردد. ضمنا دروس کارآموزی، کارورزی و پروژه برای دانشجویان مطابق برنامه در تابستان برای رشته های فنی و مهندسی قابل ارائه می باشد. لازم به ذکر است فقط دروس فارسی، زبان خارجه و تربیت بدنی و ورزش یک از گروه دروس عمومی در تابستان ارائه می گردد.
فوت ناگهانی آقای سیدمحسن بقایی پور از کارکنان پیام نور مرکز یزد
بر گزاری مسابقه تیراندازی در مرکز یزد
 • 1397/3/13 يكشنبه بر گزاری مسابقه تیراندازی در مرکز یزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به همت امور فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد به مناسبت ایام آزاد سازی خرمشهر و روز مقاومت و ایثار و همچنین ایام رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد مسابقه‌ی تیراندازی با اسلحه‌ی بادی در روز یک شنبه مورخ 13/ 03 / 1397 در محل سالن ورزشی سایت ولایت برگزار شد.
حذف مبحث تفسیر عناصر سیمپلکس از کتاب تحقیق در عملیات 1 مقطع کارشناسی رشته مدیریت دولتی
نمایشگاه عکس بسیج
برگزاری نمایشگاه کتاب
 • 1397/2/28 جمعه برگزاری نمایشگاه کتاب
  جهت انس بیشتر دانشجویان با فرهنگ کتاب و کتابخوانی نمایشگاه کتاب در مرکز یزد، ساختمان شماره یک در حال برگزاری است. لازم به ذکر است کتابهای ارائه شده با 50 درصد تخفیف می‌باشد.
برگزاری جلسه ی دفاعیه دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد
منبع درس اقتصاد صنعتی
 • 1397/2/27 پنجشنبه منبع درس اقتصاد صنعتی
  منبع این درس مطابق جدول وضعیت منابع درسی نیمسال اول سال تحصیلی 97-96، کتاب اقتصاد صنعتی (نظریه و کاربرد ) با اصلاحات، تالیف آقای دکتر فرهاد خداداد کاشی از انتشارات سمت (چاپ سال 1391 )اعلام گردید.
برگزاری جلسه
 • 1397/2/26 چهارشنبه برگزاری جلسه
  در روز دوشنبه مورخ 24/02/1397 راس ساعت 9 صبح دومین جلسه ی شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد در سال 1397 با حضور اعضای این شورا در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.
گزارش آزمایشگاه دانشجویان رشته صنایع غذایی
 • 1397/2/26 چهارشنبه گزارش آزمایشگاه دانشجویان رشته صنایع غذایی
  دانشجویان مهندسی صنایع غذایی پیام نور مرکز یزد در آزمایشگاه دانشگاه، تولید ماست، دوغ، پنیربلغاری، پنیرلاکتیکی، پنیر دهقانی و پنیر پیتزا را زیر نظر استاد گروه کشاورزی آقای محرمی آموزش دیدند.
برگزاری جلسه ی هم اندیشی با اساتید و بزرگداشت مقام استاد در پیام نور یزد
 • 1397/2/17 دوشنبه برگزاری جلسه ی هم اندیشی با اساتید و بزرگداشت مقام استاد در پیام نور یزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه : در روز شنبه مورخ 15 / 2 / 1397 مقارن با اعیاد شعبانیه و روز معلم و همچنین برزگداشت مقام استاد ، جلسه ی هم اندیشی با اساتید محترم دانشگاه پیام نور مرکز یزد در محل سالن کنفرانس دانشگاه برگزار شد. در این جلسه که با حضور کلیه ی اساتید محترم و همچنین مسئول محترم دفتر نهاد مقام معظم رهبری و ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان یزد برگزار شد ....
پرداخت شهریه
 • 1397/2/17 دوشنبه پرداخت شهریه
  دانشجویان گرامی، جهت دریافت کارت ورود به جلسه و شرکت در آزمون‌های پایان ترم تسویه حساب شهریه ضروری است. لذا حداکثر تا 5 خردادماه اقدام به پرداخت شهریه خود نمایید.
برگزاری جشن باشکوه میلاد امام زمان (عج) و تجلیل از مقام استاد
 • 1397/2/16 يكشنبه برگزاری جشن باشکوه میلاد امام زمان (عج) و تجلیل از مقام استاد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه : به همت بسیج دانشجویی و امور فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد در روز سه شنبه مورخ 11/7/1397 به مناسبت میلاد با سعادت امام زمان (عج) و همچنین بزرگداشت روز معلم جشن با شکوهی با حضور اساتید ،دانشجویان و کارکنان دانشگاه در سالن دانشکده علوم انسانی همراه با پخش شیرینی و شربت برگزار شد. ادامه ....
اعلام جلسه دفاع
 • 1397/2/16 يكشنبه اعلام جلسه دفاع
  نام دانشجو: بی بی الهام هاشمی مهرجردی استاد راهنما: افلاطون صادقی یخدانی استاد مشاور: محمدحسین مهدی نژاد استاد ممتحن: سعید حاتمی تاجیک نماینده تحصیلات تکمیلی:مریم اکرمی زمان جلسه دفاع: دوشنبه 24/02/97 ساعت 11.30
برگزاری جشن نیمه شعبان در مرکز یزد
برگزاری مسابقه پیامکی با عنوان دلنوشته ای در مدح حضرت محمد (ص)
 • 1397/2/3 دوشنبه برگزاری مسابقه پیامکی با عنوان دلنوشته ای در مدح حضرت محمد (ص)
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه :به همت دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان یزد و مدیریت فرهنگی دانشگاه و به مناسبت اعیاد شعبانیه مسابقه ی پیامکی تحت عنوان دلنوشته ای در مدح حضرت محمد (ص) برگزار شد.این مسابقه در بازه‌ی زمانی 22 فروردین ماه لغایت 26 فروردین ماه برگزار و با استقبال بالای دانشجویان مواجه شد لذا در تاریخ دوم اردیبهشت ماه مصادف با ولادت حضرت زین‌العابدین (ع) بعد از اقامه ی نماز ظهر و عصر،ضمن پذیرایی از دانشجویان و کارکنان ، به برگزیدگان این مسابقه جوایزی از سوی دفتر نهاد مقام معظم رهبری اهداء شد. ضمناً در این مراسم به تعدادی از شرکت کنندگان که اسامی آنان احمد ـ محمد ـ علی ـ سجاد بود به قید قرعه جوایزی اهداء شد.
برگزاری نمایشگاه عکس از بناهای تاریخی میبد و اردکان توسط انجمن گردشگری
 • 1397/2/3 دوشنبه برگزاری نمایشگاه عکس از بناهای تاریخی میبد و اردکان توسط انجمن گردشگری
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه : در تاریخ 02 / 02 / 1397 همزمان با میلاد با سعادت حضرت زین العابدین (ع) و سالروز اعلام انقلاب فرهنگی، به همت انجمن گردشگری دانشگاه پیام نور مرکز یزد و دانشجویان رشته مدیریت جهانگردی، نمایشگاه بزرگ عکس از بناهای تاریخی شهرستان اردکان و میبد که در جریان اردوی یک روزه به این دوشهر گرفته شده بود در محل دانشکده ی علوم انسانی برپا شد.در این نمایشگاه تصاویرمختلفی از آثار باستانی و بناهای تاریخی شهرستان اردکان و میبد در قالب پوستر ،عکس و عکس های شاسی شده ارائه شده بود که با استقبال بسیار خوب دانشجویان مواجه شد.
اعطای جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری (پدر گبه جهان)، به نو ارزش آفرینان و کارآفرینان
بيشتر
نهمین همایش ملی ریاضی دانشگاه پیام نور در تاریخ 27-26 مهر ماه 1396 در مرکز کرمان
آزمون مجدد دروسی که در نیمسال دوم 94-93 خارج از منبع بوده و یا دارای ریزش بالا می باشند در روز یکشنبه مورخ 07/04/94 ساعت 15:15 برگزار می شود
شرکت در نظرسنجی اساتید
درس آمار مقدماتي رشته علوم اجتماعي به صورت ريزشي اعلام شد
آخرين مهلت اعلام نمرات ميانترم
 آزمون درس روش هاي آماري با كد 1117081 در نيمسال اول 92-91 خارج از منبع بوده است.
اعلام زمان امتحان و ليست دروس ريزشي
دانشجويان عزيز، حتما قبل از حذف و اضافه، مجددا نسبت به بررسي نمرات خود اقدام نمائيد.
كلاسهاي انجمن فناوري اطلاعات دانشگاه
قابل توجه دانشجويان ديپلم سه ساله (فاقد مدرك پيش دانشگاهي يا فوق ديپلم)
بيشتر

 خدمات دانشجویی

 

کارکنان

 

 خدمات اساتید

 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
دانلود کتاب
کتابخانه
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما