FA    [EN]
 
 
 
 
تخفیف برای خرید از فروشگاه ترمه رضایی
 • 1396/12/5 شنبه تخفیف برای خرید از فروشگاه ترمه رضایی
  به استحضار همکاران و دانشجویان محترم می رساند با هماهنگی های صورت گرفته با فروشگاه ترمه رضایی و اعلام همکاری آن فروشگاه با مراکز دانشگاه پیام نور، با خرید از این فروشگاه،می توانید به میزان 20 درصد از تخفیف اعمال شده جهت همکاران علمی و اداری و دانشجویان استفاده نمائید
برگزاری جلسه ی شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد
 • 1396/12/4 جمعه برگزاری جلسه ی شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه : طبق هماهنگی های قبلی و با دعوت از اعضای شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد این جلسه در روز دوشنبه 30 / 11 / 1396 راس ساعت 10 صبح در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد . مهمترین مصوبات این جلسه به شرح ذیل می باشد: ـ تصویب اردکان گردی دانشجویان توسط انجمن گردشگری دانشگاه پیام نور. ـ بررسی درخواست بسیج دانشجویی دانشگاه جهت برگزاری هرچه بهتر اردوهای راهیان نور.
برگزاری هفدهمین جشنواره پایان نامه های برتر قرآنی
برگزاری مراسم افتتاح نمازخانه دانشگاه
عدم امکان مهمان در آزمون از داخل به خارج
 • 1396/11/28 شنبه عدم امکان مهمان در آزمون از داخل به خارج
  با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور در بیشتر مراکز خارج از کشور دارای نمایندگی فعال نمی باشد و نوع آزمون دروس خارج از کشور با داخل کشور متفاوت است، در سیستم گلستان امکان تغییر محل آزمون دانشجویان داخل به خارج مقدور نیست.
قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد
دومین رویداد ملی کارآفرینی (استارتاپ) دانشگاه پیام نور
فراخوان تدوین کتب درسی دانشگاه
 • 1396/11/18 چهارشنبه فراخوان تدوین کتب درسی دانشگاه
  فراخوان تدوین کتب درسی دانشگاه (نوبت ششم) از تاریخ 1/12/96 لغایت 20/12/96 انجام خواهد شد. کلیه کارکنان محترم علمی دانشگاه که واجد شرایط ماده 4 آئین‌نامه تدوین کتب دانشگاه هستند، اقدام به دریافت آئین‌نامه مذکور و ثبت نام در فراخوان از طریق سامانه تدوین منابع آموزشی دانشگاه به نشانی http://tadvin.pnu.ac.ir نمایند.
کارگاه آموزشی حوزه کارآفرینی و ارتباط با صنعت
 • 1396/11/15 يكشنبه کارگاه آموزشی حوزه کارآفرینی و ارتباط با صنعت
  بیست و چهارمین کارگاه آموزشی حوزه کارآفرینی و ارتباط با صنعت با عنوان «مسائل حقوقی تجارت الکترونیک» در روز چهارشنبه مورخ 18/11/96 از ساعت 30/9 لغایت 30/11 توسط استان تهران برگزار می­شود و از طریق ویدئو کنفرانس و LMS برای کلیه استان­ها قابل استفاده است.
تقسیط شهریه‌ی ثابت دانشجویان دوره‌های کارشناسی ‌ارشد و دکتری
دومین دوره مسابقات ملی هوافضای دانشگاه پیام نور
 • 1396/11/11 چهارشنبه دومین دوره مسابقات ملی هوافضای دانشگاه پیام نور
  دومین دوره مسابقات ملی ملی هوافضای دانشگاه پیام نور 24 الی 26 بهمن ماه 1396 به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر برگزار خواهد شد. دانشجویان علاقمند حوزه هوافضا می توانند با مراجعه به سایت www.pnuaerocup.ir ثبت نام نمایند.
جلسه دفاع از پایان نامه ارشد مرکز یزد
 • 1396/11/3 سه شنبه جلسه دفاع از پایان نامه ارشد مرکز یزد
  نام و نام خانوادگی:سید سعید برجاس -استاد راهنما: داوود شفیعی پور -استاد مشاور: حمیده شکاری -استاد ممتحن: سعید عابسی -نماینده تحصیلات تکمیلی:مریم اکرمی -زمان جلسه دفاع:ساعت10 مورخ 96/11/04 -مکان: ساختمان شماره 2 - سالن کنفرانس
قابل توجه دانشجویان رشته علوم تربیتی ورودی سال 1395 به بعد
ویدئوکنفرانس کارگاه آموزشی کارآفرینی
 • 1396/10/28 پنجشنبه ویدئوکنفرانس کارگاه آموزشی کارآفرینی
  بیست و سومین کارگاه آموزشی حوزه کارآفرینی و ارتباط با صنعت با عنوان «کسب و کارهای نوآور در IT» در روز دوشنبه مورخ 2/11/96 از ساعت 30/9 لغایت 12 توسط استان مازندران برگزار می­شود و از طریق ویدئو کنفرانس و LMS برای کلیه استان­ها قابل استفاده است. لینکهای اتصال در ادامه خبر
بورس تحصیلی دولت مجارستان
برگزاری آزمون مجدد برخی دروس
 • 1396/10/21 پنجشنبه برگزاری آزمون مجدد برخی دروس
  آزمون مجدد دروس جدولی که در ادامه خبر آمده است در نیمسال اول ترم 97-96 بدلیل خارج از منبع بودن در تاریخ 27/10/96 ساعت 10:00 صبح برگزار خواهد شد.
 برگزاری دومین دوره مسابقات هوا فضا دانشگاه های پیام نور سراسر کشور در پیام نور استان بوشهر
هشتمین دوره مسابقات ملی فناوری نانو 21 اردیبهشت ماه سال 1397
 • 1396/10/18 دوشنبه هشتمین دوره مسابقات ملی فناوری نانو 21 اردیبهشت ماه سال 1397
  هشتمین دوره مسابقات ملی فناوری نانو 21 اردیبهشت ماه سال 1397 ، همزمان با دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ، در مراکز دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد و دانشجویان علاقمند حوزه فناوری نانو تا 31 فروردین ماه سال 1397 میتوانند با مراجعه به سایت www.nano.ir/competition ثبت نام نمایند. برای ادامه بر روی عنوان خبر کلیک نمایید
امتحان مجدد درس خارج از منبع عدالت اجتماعی و حکمرانی (آموزش محور)
برخورداری از مزایا تسهیلات نانو در مراکز
 • 1396/10/17 يكشنبه برخورداری از مزایا تسهیلات نانو در مراکز
  احتراماً، با عنایت به انعقاد تفاهم نامه با ستاد توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری (به پیوست) و مذاکرات صورت گرفته و نظر به اعطای تسهیلات و حمایت مالی این ستاد از انجمن ها و نهادهای فناوری نانو مراکز دانشگاه پیام نور به صورت مستقیم (حمایت از؛ سمینار ترویجی و کارگاه های آموزشی، ترویج صنعتی، حمایت از نشریات دانشجویی نانو ، پایان نامه ها، مقالات و ترجمه کتاب، ثبت اختراع و پتنت، اشتغال، شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد، تجاری سازی، آزمون توانمندی تدریس فناوری نانو، مسابقه ملی نانو، مسابقه طرح های نو آورانه فناوری نانو)،مراکز دانشگاه پیام نور می توانند با تکمیل فرم پیوست و بارگزاری آن در سایت ستاد فناوری نانو از مزایا و تسهیلات برخودار شوند.
روند آماده سازی نمازخانه دانشگاه (+تصویر)
 • 1396/10/17 يكشنبه روند آماده سازی نمازخانه دانشگاه (+تصویر)
  با عنایت به توسعه فضاهای آموزشی، ورزشی و فرهنگی دانشگاه در چند سال اخیر و با توجه به نبود نمازخانه ای مستقل، در همین راستا، با عزم راسخ ریاست محترم دانشگاه جهت رفع این مشکل، انشاا.. در چند روز آینده ساختمان جدید نمازخانه در مجتمع فرهنگی امام رضا (ع) افتتاح خواهد شد که به همین منظور گزارش تصویری از مراحل ساخت و تکمیل آن در ادامه مطلب آورده شده است.
زمان آزمون بدون منبع مباحثی در علوم کامپیوتر
سامانه عرضه و تقاضای پژوهش(ساعت)
 • 1396/10/11 دوشنبه سامانه عرضه و تقاضای پژوهش(ساعت)
  سامانه عرضه و تقاضای پژوهش(ساعت) که پل ارتباطی بین نیازها و حمایتهای سازمانهای مختلف از پژوهش و تحقیقات می­باشد، به آدرس https://saat.irandoc.ac.irجهت بهره­برداری معرفی می­شود.
کسب مقام در مسابقات استعدادیابی 2017 شرکت هواوی توسط دانشجوی پیام نور مرکز یزد
 • 1396/10/11 دوشنبه کسب مقام در مسابقات استعدادیابی 2017 شرکت هواوی توسط دانشجوی پیام نور مرکز یزد
  آقای محمد مختارزاده دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر مرکز یزد در مسابقات استعدادیابی شرکت هواوی که برای اولین بار در ایران برگزار می شد به مقام دوم رسید. در مرحله اول این مسابقات 308 نفر ثبت نام کردند، در امتحانات عملی 78 نفر و از بین آنها 18 نفر انتخاب شدند. به نفرات برتر یک دستگاه هواوی mate 10 و یک سفر به چین اهدا شده است. زمینه این مسابقات راه اندازی شبکه های کامپیوتر و برنامه ریزی روترهای شبکه بود.
 ثبت نام تکمیل ظرفیت صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی سراسری سال 96
سامانه جامع اولویت­های پژوهشی کشور
 • 1396/10/10 يكشنبه سامانه جامع اولویت­های پژوهشی کشور
  بدینوسیله سامانه جامع اولویت­های پژوهشی کشور که پنجره­ای واحد به همه اولویت­های پژوهشی و تحقیقاتی در همه رشته­های دانشگاهی می­باشد را به آدرس https://olaviatha.ir معرفی و جهت بهره­برداری ارسال می­گردد.
گزارش حضور پیام نور یزد در نمایشگاه کامپیوتر استان یزد (+تصویر)
برگزاری جلسات هماهنگی جهت برگزاری آزمون پایان ترم و ارشد 97-96
 • 1396/10/2 شنبه برگزاری جلسات هماهنگی جهت برگزاری آزمون پایان ترم و ارشد 97-96
  با توجه به شروع فصل امتحانات پایان نیمسال اول سال تحصیلی 97 -96 و همچنین برگزاری آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاهها در دانشگاه پیام نور مرکز یزد در روز جمعه 8 / 10/1396 ضمن آماده سازی سالن ورزشی و تهیه مقدمات مربوطه و به منظور هماهنگی بیشتر مدیریت های مختلف .....
برگزاری جلسه جهت شرکت در نمایشگاه کامپیوتر
 • 1396/9/21 سه شنبه برگزاری جلسه جهت شرکت در نمایشگاه کامپیوتر
  پیرو شرکت دانشگاه پیام نور و جمعی از شرکتهای مرکز رشد دانشگاه در نمایشگاه کامپیوتر یزد، جلسه ای با حضور مسئولین و فعالین این عرصه در مرکز رشد دانشگاه واقع در بلوار 17 شهریور برگزار گردید. لازم به ذکر است نمایشگاه کامیتکس از تاریخ 27 آذرماه لغایت 1 دیماه در محل دائمی نمایشگاه های استان برگزار خواهد شد. بازدید برای عموم آزاد می باشد.
تغییر نمره میانترم از 6 به 8
بيشتر
نهمین همایش ملی ریاضی دانشگاه پیام نور در تاریخ 27-26 مهر ماه 1396 در مرکز کرمان
آزمون مجدد دروسی که در نیمسال دوم 94-93 خارج از منبع بوده و یا دارای ریزش بالا می باشند در روز یکشنبه مورخ 07/04/94 ساعت 15:15 برگزار می شود
شرکت در نظرسنجی اساتید
درس آمار مقدماتي رشته علوم اجتماعي به صورت ريزشي اعلام شد
آخرين مهلت اعلام نمرات ميانترم
 آزمون درس روش هاي آماري با كد 1117081 در نيمسال اول 92-91 خارج از منبع بوده است.
اعلام زمان امتحان و ليست دروس ريزشي
دانشجويان عزيز، حتما قبل از حذف و اضافه، مجددا نسبت به بررسي نمرات خود اقدام نمائيد.
كلاسهاي انجمن فناوري اطلاعات دانشگاه
قابل توجه دانشجويان ديپلم سه ساله (فاقد مدرك پيش دانشگاهي يا فوق ديپلم)
بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما