FA    [EN]
 
 
 
 
برگزاری آزمون مجدد برخی دروس
 • 1396/10/21 پنجشنبه برگزاری آزمون مجدد برخی دروس
  آزمون مجدد دروس جدولی که در ادامه خبر آمده است در نیمسال اول ترم 97-96 بدلیل خارج از منبع بودن در تاریخ 27/10/96 ساعت 10:00 صبح برگزار خواهد شد.
 برگزاری دومین دوره مسابقات هوا فضا دانشگاه های پیام نور سراسر کشور در پیام نور استان بوشهر
هشتمین دوره مسابقات ملی فناوری نانو 21 اردیبهشت ماه سال 1397
 • 1396/10/18 دوشنبه هشتمین دوره مسابقات ملی فناوری نانو 21 اردیبهشت ماه سال 1397
  هشتمین دوره مسابقات ملی فناوری نانو 21 اردیبهشت ماه سال 1397 ، همزمان با دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ، در مراکز دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد و دانشجویان علاقمند حوزه فناوری نانو تا 31 فروردین ماه سال 1397 میتوانند با مراجعه به سایت www.nano.ir/competition ثبت نام نمایند. برای ادامه بر روی عنوان خبر کلیک نمایید
امتحان مجدد درس خارج از منبع عدالت اجتماعی و حکمرانی (آموزش محور)
برخورداری از مزایا تسهیلات نانو در مراکز
 • 1396/10/17 يكشنبه برخورداری از مزایا تسهیلات نانو در مراکز
  احتراماً، با عنایت به انعقاد تفاهم نامه با ستاد توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری (به پیوست) و مذاکرات صورت گرفته و نظر به اعطای تسهیلات و حمایت مالی این ستاد از انجمن ها و نهادهای فناوری نانو مراکز دانشگاه پیام نور به صورت مستقیم (حمایت از؛ سمینار ترویجی و کارگاه های آموزشی، ترویج صنعتی، حمایت از نشریات دانشجویی نانو ، پایان نامه ها، مقالات و ترجمه کتاب، ثبت اختراع و پتنت، اشتغال، شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد، تجاری سازی، آزمون توانمندی تدریس فناوری نانو، مسابقه ملی نانو، مسابقه طرح های نو آورانه فناوری نانو)،مراکز دانشگاه پیام نور می توانند با تکمیل فرم پیوست و بارگزاری آن در سایت ستاد فناوری نانو از مزایا و تسهیلات برخودار شوند.
روند آماده سازی نمازخانه دانشگاه (+تصویر)
 • 1396/10/17 يكشنبه روند آماده سازی نمازخانه دانشگاه (+تصویر)
  با عنایت به توسعه فضاهای آموزشی، ورزشی و فرهنگی دانشگاه در چند سال اخیر و با توجه به نبود نمازخانه ای مستقل، در همین راستا، با عزم راسخ ریاست محترم دانشگاه جهت رفع این مشکل، انشاا.. در چند روز آینده ساختمان جدید نمازخانه در مجتمع فرهنگی امام رضا (ع) افتتاح خواهد شد که به همین منظور گزارش تصویری از مراحل ساخت و تکمیل آن در ادامه مطلب آورده شده است.
زمان آزمون بدون منبع مباحثی در علوم کامپیوتر
سامانه عرضه و تقاضای پژوهش(ساعت)
 • 1396/10/11 دوشنبه سامانه عرضه و تقاضای پژوهش(ساعت)
  سامانه عرضه و تقاضای پژوهش(ساعت) که پل ارتباطی بین نیازها و حمایتهای سازمانهای مختلف از پژوهش و تحقیقات می­باشد، به آدرس https://saat.irandoc.ac.irجهت بهره­برداری معرفی می­شود.
کسب مقام در مسابقات استعدادیابی 2017 شرکت هواوی توسط دانشجوی پیام نور مرکز یزد
 • 1396/10/11 دوشنبه کسب مقام در مسابقات استعدادیابی 2017 شرکت هواوی توسط دانشجوی پیام نور مرکز یزد
  آقای محمد مختارزاده دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر مرکز یزد در مسابقات استعدادیابی شرکت هواوی که برای اولین بار در ایران برگزار می شد به مقام دوم رسید. در مرحله اول این مسابقات 308 نفر ثبت نام کردند، در امتحانات عملی 78 نفر و از بین آنها 18 نفر انتخاب شدند. به نفرات برتر یک دستگاه هواوی mate 10 و یک سفر به چین اهدا شده است. زمینه این مسابقات راه اندازی شبکه های کامپیوتر و برنامه ریزی روترهای شبکه بود.
 ثبت نام تکمیل ظرفیت صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی سراسری سال 96
سامانه جامع اولویت­های پژوهشی کشور
 • 1396/10/10 يكشنبه سامانه جامع اولویت­های پژوهشی کشور
  بدینوسیله سامانه جامع اولویت­های پژوهشی کشور که پنجره­ای واحد به همه اولویت­های پژوهشی و تحقیقاتی در همه رشته­های دانشگاهی می­باشد را به آدرس https://olaviatha.ir معرفی و جهت بهره­برداری ارسال می­گردد.
گزارش حضور پیام نور یزد در نمایشگاه کامپیوتر استان یزد (+تصویر)
برگزاری جلسات هماهنگی جهت برگزاری آزمون پایان ترم و ارشد 97-96
 • 1396/10/2 شنبه برگزاری جلسات هماهنگی جهت برگزاری آزمون پایان ترم و ارشد 97-96
  با توجه به شروع فصل امتحانات پایان نیمسال اول سال تحصیلی 97 -96 و همچنین برگزاری آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاهها در دانشگاه پیام نور مرکز یزد در روز جمعه 8 / 10/1396 ضمن آماده سازی سالن ورزشی و تهیه مقدمات مربوطه و به منظور هماهنگی بیشتر مدیریت های مختلف .....
برگزاری جلسه جهت شرکت در نمایشگاه کامپیوتر
 • 1396/9/21 سه شنبه برگزاری جلسه جهت شرکت در نمایشگاه کامپیوتر
  پیرو شرکت دانشگاه پیام نور و جمعی از شرکتهای مرکز رشد دانشگاه در نمایشگاه کامپیوتر یزد، جلسه ای با حضور مسئولین و فعالین این عرصه در مرکز رشد دانشگاه واقع در بلوار 17 شهریور برگزار گردید. لازم به ذکر است نمایشگاه کامیتکس از تاریخ 27 آذرماه لغایت 1 دیماه در محل دائمی نمایشگاه های استان برگزار خواهد شد. بازدید برای عموم آزاد می باشد.
تغییر نمره میانترم از 6 به 8
تاریخ و ساعت امتحانات ترم جاری
برگزاری جلسه ی دفاع از پایان نامه دانشجویان ارشد پیام نور مرکزیزد
 • 1396/9/20 دوشنبه برگزاری جلسه ی دفاع از پایان نامه دانشجویان ارشد پیام نور مرکزیزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه : در روز شنبه مورخ 18/09/1396 راس ساعت 10 صبح جلسه‌ی دفاعیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته ی فلسفه و کلام گرایش فلسفه اسلامی با حضور اساتید محترم راهنما، مشاور و داور و تعدادی از دانشجویان دانشگاه در سالن اجتماعات مرکز یزد برگزار شد......
برگزاری مسابقه تیراندازی در مرکز یزد
 • 1396/9/18 شنبه برگزاری مسابقه تیراندازی در مرکز یزد
  واحد فرهنگی پیام نور مرکز یزد به مناسبت هفته بسیج و روز دانشجو اقدام به برگزاری مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی در سالن ورزشی مرکز نمود. این مسابقه با حضور دانشجویان و کارکنان مرکز برگزار و به نفرات اول تا سوم هدایایی اهدا گردید.
برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد
 • 1396/9/13 دوشنبه برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز یزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه : جلسه ی شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکزیزد با حضور کلیه‌ی اعضای شورای فرهنگی در روز دوشنبه مورخ 13/9/1396 راس ساعت 10 صبح در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد. مهمترین موضوعات بررسی شده در این جلسه : بررسی درخواست کانون شعر و ادب چکامه ـ بررسی‌ درخواست برگزاری مسابقه تیراندازی در دانشگاه و همچنین بررسی درخواست مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بود. این جلسه در ساعت 30 :11 با ذکر صلوات به پایان رسید.
کسب مدال طلا در مسابقات جهانی کونگ فو توسط دانشجوی پیام نورمرکزیزد
 • 1396/9/13 دوشنبه کسب مدال طلا در مسابقات جهانی کونگ فو توسط دانشجوی پیام نورمرکزیزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه : با توجه به برگزاری مسابقات بین المللی کونگ فو و هنرهای رزمی(WORLD ALPAGUT CUP 2017) از تاریخ 2/9/96 لغایت 6/9/96در کشور آذربایجان ـ شهر باکو و حضور آقای محمدسبحان کهت نارویی از دانشجویان رشته‌ی تربیت بدنی دانشگاه پیام نور مرکز یزد که به دعوت فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی در این مسابقات شرکت کرده بود، موفق به کسب دو مدال طلای جهانی در وزن 55 کیلوگرم شد.
اعلام تاریخ برگزاری جلسات دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد
گزارش برگزاری جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد
 • 1396/9/13 دوشنبه گزارش برگزاری جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه : طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و بر اساس هماهنگی تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور مرکز یزد، دو جلسه‌ی دفاع از پایان نامه‌ی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به شرح ذیل در محل سالن اجتماعات دانشگاه با اساتید راهنما و مشاور و تعدادی از دانشجویان و اساتید دانشگاه برگزارشد....
دفاع از پایان نامه ارشد
 • 1396/9/5 يكشنبه دفاع از پایان نامه ارشد
  نام دانشجو: زهرا اسفندیارپور موضوع: بررسی تحلیل و تصحیح دیوان مدهوش گلپایگانی استاد راهنما: سید محمدباقر کمال الدینی استاد مشاور: مریم السادات اسعدی استاد ممتحن: عزیزاله توکلی کافی آباد زمان جلسه دفاع: سه شنبه 07/09/96 ساعت 11.30 مکان : ساختمان شماره 2، طبقه دوم، سالن کنفرانس
 برگزاری نمایشگاه کتاب در دانشگاه پیام نور مرکز یزد با تخفیف ویژه 50
 • 1396/8/24 چهارشنبه برگزاری نمایشگاه کتاب در دانشگاه پیام نور مرکز یزد با تخفیف ویژه 50
  به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی واحد فرهنگی پیام نور مرکز یزد اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب از تاریخ 24 آبان ماه به مدت یک هفته در ساختمان شماره یک مرکز نمود. در این نمایشگاه علاوه بر تنوع کتب تخفیف مناسبی نیز جهت دانشجویان عزیز و کارکنان در نظر گرفته شده است.
اجاره سالن های ورزشی دانشگاه
 • 1396/8/24 چهارشنبه اجاره سالن های ورزشی دانشگاه
  دانشگاه پیام نور مرکز یزد در نظر دارد سانس های سالن ورزشی خود (با إمکانات فوتسال، والیبال، بسکتبال، ژیمناستیک، تنیس روی میز و ... ) را در ایام هفته از ساعت ١٧:٣٠ الی ٢٣:٣٠ بصورت آزاد واگذار نماید. هزینه هر سانس ٣٧ هزار تومان. از علاقه مندان دعوت میشود به آقای فاطمی کارشناس أمور فرهنگی و تربیت بدنی مراجعه نمایند. تلفن: 09135169468
شرکت در مراسم راهپیمایی یوم ا... 13 آبان ماه 1396
 • 1396/8/14 يكشنبه شرکت در مراسم راهپیمایی یوم ا... 13 آبان ماه 1396
  سیزده آبان بر اهالی دیار آزادی و آزادگی آشناست. تاریخ میهن در این روز درخششی الهی یافت و روزی شد که بارها عظمت و استواری جوانان و نوجوانان این مرز و بوم را برخود دید و بر خود بالید که در تقویم تاریخ، یادآور رادمری و شجاعت گردید.
تغییر تاریخ امتحان پایان ترم
 • 1396/8/12 جمعه تغییر تاریخ امتحان پایان ترم
  با توجه به برگزاری آزمون نوبت هجدهم کارشناسی ارشد فراگیر در روز جمعه مورخ 08/10/96، کلیه امتحانات روز پنج شنبه مورخ 07/10/96 در سیستم گلستان به روز دوشنبه مورخ 25/10/96 منتقل گردید.
فراخوان سومین جشنواره ادبی هنری رویش
 • 1396/8/10 چهارشنبه فراخوان سومین جشنواره ادبی هنری رویش
  ویژه دانشجویان در بخش های : هنرهای تجسمی, نمایشی, فیلم, ادبی, آدابی, طراحی دوخت مهلت ارسال آثار : 30 آذرماه آدرس درگاه های مجازی: rooyeshfestival.ir و telegram.me/qmasaf
نرم افزارهای مورد نیاز جهت کار با سامانه یادگیری الکترونیکی
برگزاری چندین جلسه ی دفاعیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مرکزیزد
 • 1396/8/3 چهارشنبه برگزاری چندین جلسه ی دفاعیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مرکزیزد
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه : طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و بر اساس هماهنگی تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور مرکز یزد، چندین جلسه‌ی دفاعیه‌ی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به شرح ادامه مطلب در محل سالن اجتماعات دانشگاه برگزارشد. برای ادامه بر روی عنوان خبر کلیک نمائید.
بيشتر
نهمین همایش ملی ریاضی دانشگاه پیام نور در تاریخ 27-26 مهر ماه 1396 در مرکز کرمان
آزمون مجدد دروسی که در نیمسال دوم 94-93 خارج از منبع بوده و یا دارای ریزش بالا می باشند در روز یکشنبه مورخ 07/04/94 ساعت 15:15 برگزار می شود
شرکت در نظرسنجی اساتید
درس آمار مقدماتي رشته علوم اجتماعي به صورت ريزشي اعلام شد
آخرين مهلت اعلام نمرات ميانترم
 آزمون درس روش هاي آماري با كد 1117081 در نيمسال اول 92-91 خارج از منبع بوده است.
اعلام زمان امتحان و ليست دروس ريزشي
دانشجويان عزيز، حتما قبل از حذف و اضافه، مجددا نسبت به بررسي نمرات خود اقدام نمائيد.
كلاسهاي انجمن فناوري اطلاعات دانشگاه
قابل توجه دانشجويان ديپلم سه ساله (فاقد مدرك پيش دانشگاهي يا فوق ديپلم)
بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما